Hotelik dla psów

Zobacz cennik hotelika dla psów

Hotel dla psów „Odi&Mija” mieści się w Świdnicy (koło Zielonej Góry”. To miejsce, w którym w domowej atmosferze zaopiekujemy się Twoim najlepszym przyjacielem podczas Twojej nieobecności. Zapraszamy serdecznie pieski ras małych i średnich.

Spacery

Każdy piesek potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu. Pieski spędzające u nas czas mogą dowolnie się przemieszczać i bawić, a oprócz tego oferujemy im regularne spacery, podczas których mogą się wyszaleć. Poza spacerami mogą one również korzystać z ogrodu, który zabezpieczony jest przed ucieczką piesków i przystosowany w taki sposób, aby zapewniać im całkowite bezpieczeństwo.

Posiłki

Twój piesek będzie jadł to co zawsze. Zapraszamy naszych gości wraz ze swoją karmą i jadłospisem. Ważne, aby piesek czuł się jak w domu i otrzymywał posiłki o tych samych godzinach, aby nie zaburzać jego trybu dnia.

Odpoczynek

Po harcach i spacerze czas na odpoczynek. Pieski przebywające w naszym hoteliku mogą odpoczywać w swoich legowiskach, ale również wszędzie tam, gdzie uznają, że im wygodnie. Każdy z piesków znajdzie dla siebie kącik, w którym będzie mógł odpocząć i nabrać sił.

Indywidualne podejście

Każdy piesek wymaga indywidualnego podejścia. Nie tylko jego rozkład dnia jest inny od innych gości hotelu, ale również charakter. Jego aktywność i wypoczynek muszą być dostosowane do wieku oraz rasy.

Jestem certyfikowanym Instruktorem Szkolenia Psów. Cały czas zdobywam nową wiedzę i doświadczenie, aby jak najlepiej zajmować się powierzonymi przez Państwo pupilami. Każdy piesek jest dla mnie odrębną istotą, która ma swoje potrzeby, przyzwyczajenia oraz emocje. Dzięki uwzględnieniu tych wszystkich rzeczy, może on czuć się bezpiecznie podczas pobytu w hoteliku.

Co zabrać ze sobą do hoteliku?

  • książeczka zdrowia
  • aktualne szczepienia
  • karma dla psa na okres, w którym będzie w hoteliku
  • karta z informacją ile je piesek i czy przyjmuje jakieś leki – jeśli ta, jakie, w jakiej dawce i o jakich godzinach
  • piesek może też mieć swoje legowisko, obrożę, smycz, zabawki – nie jest to obowiązkowe

Pobierz wzór umowy

Nasi podopieczni

Hotelik dla psów

ras małych i średnich

Kotki również mile widziane.
ul. Długa 18/1
Świdnica k. Zielonej Góry
Hotelik czynny całą dobę przez cały rok. Zapraszamy!
Rezerwacje terminów przyjmowane są drogą telefoniczną.

Opinie naszych Klientów