Snuffle Piwo dla psa o smaku kurczaka

Snuffle Piwo dla psa o smaku kurczaka

Snuffle Dog Piwo o smaku kurczaka – psi przysmak w płynie doskonale nawadnia pieska i pompuje nerki, zawiera minerały oraz witaminę B. Oczywiście Snuffle nie jest prawdziwym piwem: nie zawiera alkoholu i nie jest gazowany. Piwo Snuffle Dog jest wytwarzane z najlepszych składników, które nadają się również do spożycia przez ludzi. Bo tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki temu Twój pies nie musi już patrzeć z zazdrością, kiedy lubisz piwo, ponieważ ma teraz swoje własne piwo. Wytwarzany z mięsa drobiowego, słodowych i jęczmiennych ekstraktów to rozkosz dla kubków smakowych Twojego psa! Snuffle Dog Beer zapewni Twojemu psu nawodnienie przez cały dzień w przyjemny i smaczny sposób. Snuffle Dog Beer to najlepszy orzeźwiający środek gaszący pragnienie dla naszego najlepszego przyjaciela.

Wyśmienity smak piwa Snuffle Dog Beer zawdzięcza wysokiej jakości drobiu wykorzystywanego przy produkcji. Podawaj piwo w temperaturze pokojowej, aby pies mógł poczuć jego aromat. Nie podawaj piwa w zbyt niskiej temperaturze, ponieważ może to spowodować ból brzucha, podobnie jak zimna woda.

Skład: woda 98,5%, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 1% (kurczak), roślinne ekstrakty białkowe (ekstrakty słodowe 0,5%)

Analiza: surowe białko 0,80% ; oleje i tłuszcze surowe 0,18% ; surowe włókna 0,18%
popiół surowy 0,05% ; wilgotność 98,3% ; alkohol 0,0%
Zastosowanie: 1 butelka na dzień , przed użyciem wstrząsnąć, podawać w temperaturze pokojowej

Dostawa

Możliwość odbioru osobistego i wysyłki kurierem oraz paczkomatem w zależności od wielkości i kształtu paczki. Szczegołówe informacje dostępne telefonicznie i przez Messenger.

Jak zamówić?

Aby zamówić skontaktuj się z nami: 516 482 264, kontakt@odiimija.pl lub przez Messenger.