BELCANDO® Finest Selection JUNIOR Kurczak z marchewką

BELCANDO® Finest Selection JUNIOR Kurczak z marchewką

KOMPLETNA KARMA DLA SZCZENIĄT I MŁODYCH PSÓW

Doskonałe przepisy w praktycznych pojedynczych porcjach. Soczyste mięso wzbogacone drobnymi składnikami i delikatnie ugotowane w jednoporcjowych saszetkach. Tłoczony na zimno olej szafranowy dostarcza niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Niezwykle smaczny i lekkostrawny BELCANDO® FINEST SELECTION jest idealny dla psów wrażliwych i wybrednych.

Karma dla psów BELCANDO® FINEST SELECTION jest wytwarzana ze starannie i delikatnie przetworzonych produktów naturalnych, bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

Skład:  mięso z kurczaka, serce, wątroba, żołądek (67 %); rosół z kurczaka (27,0 %); marchew (4,0%); olej z łososia (1,0%); skorupki jaj, suszone (0,5%); minerały (0,5%).

Skład analityczny: białko 11,0%; zawartość tłuszczu 7,0%; popiół surowy 1,9%; włókno surowe 0,4%; wilgotność 78,0%; wapń 0,26%; fosfor 0,18%.

Dostawa

Możliwość odbioru osobistego i wysyłki kurierem oraz paczkomatem w zależności od wielkości i kształtu paczki. Szczegołówe informacje dostępne telefonicznie i przez Messenger.

Jak zamówić?

Aby zamówić skontaktuj się z nami: 516 482 264, kontakt@odiimija.pl lub przez Messenger.