BELCANDO® Finest Selection Indyk z amarantusem i groszkiem 125g

BELCANDO® Finest Selection Indyk z amarantusem i groszkiem 125g

BELCANDO® FINEST SELECTION karma dla psów

Doskonały produkt w pojedynczych praktycznych porcjach. Soczyste mięsa, wzbogacone o wyrafinowane składniki delikatnie gotowane w całych kawałkach. Tłoczony na zimno olej osetowy dostarcza niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Niezwykle smaczne i strawne, BELCANDO® FINEST SELECTION  jest idealne dla psów wrażliwych lub wybrednych.

Gwarancja:

BELCANDO® FINEST SELECTION jest wykonane z dokładnie i delikatnie przetworzone produktów naturalnych, bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

Indyk z amarantusem i groszkiem

skład:

mięso z indyka, serca, wątróbki i żołądki (63%); rosół mięsny z indyka (26,5%); amarantus, gotowany (5%); groch (4%); olej szafranowy (0,5%); jaja suszone (0,5%); minerały (0,5%)

Dodatki na kg:

Dodatki dietetyczne: witamina D3 200 jm; Witamina E (jako octan alfa-tokoferolu) 50 mg; Mangan (jako siarczan manganu, monohydrat) 2 mg; Cynk (jako siarczan cynku, monohydrat) 20 mg; Jod (w postaci jodanu wapnia) 0,2 mg

Komponenty analityczne:

Białko 11,0%; Zawartość tłuszczu 6,0%; Popiół surowy 2,1%; Włókno surowe 0,5%; Wilgotność 78,0%

Dostawa

Możliwość odbioru osobistego i wysyłki kurierem oraz paczkomatem w zależności od wielkości i kształtu paczki. Szczegołówe informacje dostępne telefonicznie i przez Messenger.

Jak zamówić?

Aby zamówić skontaktuj się z nami: 516 482 264, kontakt@odiimija.pl lub przez Messenger.