Pieski do adopcji Zielona Góra

Tutaj znajdziesz psy do adopcji, którym pomagamy znaleźć nowy dom. Przebywają one w naszym hoteliku, jako domu tymczasowym. Tutaj dbamy o nie, ale też je szkolimy i uczymy, aby dobrze sprawowały się w domach kochających osób, które postanowią je zaadoptować.

Krecik 

2023-04-03

Rubinek 

2023-04-03

Pola

2023-04-03

Hotelik dla psów

ras małych i średnich

Kotki również mile widziane.
ul. Długa 18/1
Świdnica k. Zielonej Góry
Hotelik czynny całą dobę przez cały rok. Zapraszamy!
Rezerwacje terminów przyjmowane są drogą telefoniczną.

Psy do adopcji Zielona Góra i okolice

Jeśli szukasz informacji na temat adopcji psów w Zielonej Górze, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza strona poświęcona jest temu ważnemu tematowi, który może zmienić życie tych biednych piesków szukających kochającej rodziny i domu.

Znajdziesz tu psy do adopcji w Zielonej Górze i okolicach, którym pomagamy w poszukiwaniu nowego domu. Nie bądź obojętny na ich los. To wspaniali przyjaciele i towarzysze życia, którzy będą Ci wdzięczni za okazaną miłość i serce, jak żaden inny pies.

Jeśli zdecydujesz się na adopcję, to pamiętaj, że potrzebujący psiak będzie wymagał Twojej uwagi i miłości. Ważne jest, aby zapewnić mu odpowiednią opiekę, zdrową dietę, regularne wizyty u weterynarza oraz dużo ruchu i zabawy. W zamian otrzymasz nie tylko wiernego przyjaciela, ale również mnóstwo radości i miłości.

Doskonale wiemy, że możesz mieć też swoje plany i czas, który musisz poświęcić lodzinie i przyjaciołom. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszego hoteliku dla psów, w którym chętnie otoczymy opieką Twojego nowego przyjaciela rodziny.

Jak przygotować się do adopcji psa?

Pamiętaj o tym, że pies to obowiązek na wiele lat. Będzie wymagał Twojej opieki, czułości i poświęconego czasu. Wpłynie to na Twoje dotychczasowe życie oraz zaburzy codzienną rutynę. Nie martw się jednak. Z czasem nabierzesz nowych przyzwyczajeń, a pies stanie się Twoim wiernym towarzyszem życia. Pamiętaj jednak, że decyzja ta musi być dobrze przemyślana.

Jesteś gotowy na adopcję? Doskonale!

Pamiętaj, aby przygotwać niezbędne akcesoria: smycz, obroża lub szelki, dowód osobisty, wypełnioną ankietę adopcyjną. W domu na pieska powinno czekać legowisko, miska na jedzenie i czystą wodę.

Pobierz ankietę adopcyjną

Pamiętaj, że nowy dom i rodzina to dla pieska stresujący moment. Musi mieć czas na adaptację i trochę spokoju. Przygotuj się na to, że musicie bliżej poznać się ze zwierzęciem. Jeśli masz wątpliwości. Potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami.